Vindecătoru

Blogul lui Rasvan Cristian

Atacul clonelor bătute-n cap

cu 4 comentarii

De cîteva ore primesc un mesaj de la support@ wordpress.com de genul>

“Cineva a cerut resetarea parolei pentru urmatorul site si username.”

Înmulţiţi asta cu 8, deocamdată cam atîtea sunt. Dacă cine ştie cum, dispare blogul sau, ceea ce e şi mai rău, este preluat de individul care face “glumele” astea şi scrie ceva din mintea lui cu semnătura mea, să nu vă speriaţi. Dacă Domnul mă ajută, încerc să salvez blogul în seara asta, cît pot din el, pentru orice eventualitate.

Cu drag, Răsvan Cristian Stoica

Written by rasvancristian

martie 23, 2008 la 11:26 pm

Postat in Uncategorized

4 Răspunsuri

Subscribe to comments with RSS.

  1. Incearca baietii din rasputeri, se vede ca zgandarila are probleme majore si slujbasii lui nu prea isi fac treaba la modul serios.

    Slavit sa fie Domnul si sa mustre pe cei ce umbla cu astfel de lucruri.

    Vlad L

    martie 24, 2008 at 12:10 am

  2. Vlad, am reuşit să salvez blogul, Domnul fie lăudat! Am sa mă uit la filmul tău.

    rasvancristian

    martie 24, 2008 at 12:16 am

  3. Draga Rasvan, n-ar reusi intrutotul raii acestia…
    In primul rand ca iti recomand ca IP-ul obscen care te deranjeaza sa il reclami retelei de cartier din care face parte: bnet – recent preluat de RCS! E suficient sa le scrii baietilor de acolo, si indiferent de parerile lor religioase, sunt obligati sa restrictionezi drastic accesul la internet unor indivizi maligni!
    Si pana la urma nu-i bai, alegi alt sistem blog!

    Dancos

    martie 24, 2008 at 9:27 pm

  4. Umbla paganii la siguranta turmelor ce pasc linistite. Semn rau, noroc ca sunt pastorii vigilenti si apara mioarele de lupi. ;)

    Si care ar fi scopul acestor “atacuri”?

    Conturi gratuite de wordpress exista pentru toata lumea, iar liberatea de exprimare e mare.

    O seara buna!

    Petrvs

    martie 24, 2008 at 11:23 pm


Lasă un Răspuns